Sobota, Październik 01, 2022
   
Rozmiar Tekstu

Szukaj na stronie

Baza eksploatacyjna

Od dnia 4 grudnia każda firma transportowa będzie musiała posiadać nie tylko odpowiednią siedzibę firmy i pojazd, ale też bazę eksploatacyjną.
Projekt ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym z 11 sierpnia 2011 r. zakłada definicję: "Baza eksploatacyjna jest to obiekt wyodrębniony poza drogą publiczną, wyposażony w odpowiednie urządzenia i sprzęt techniczny, który umożliwia prowadzenie w sposób rzeczywisty i ciągły działalności związanej z pojazdami i odpowiednio zabezpieczony przed dostępem osób postronnych oraz spełniający warunki wynikające z prawa budowlanego i ochrony środowiska".

 Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy tych wymagań nie spełniają  przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia części naszej bazy logistycznej, parkingu oraz możliwość korzystania z naszej bazy warsztatowej i Stacji Kontroli Pojazdów.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt:

tel. 667 670 000; 503 008 608; 661 333 346 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Waluty

DZIAŁ SPRZEDAŻY

telefon: +48 661333346

Pogoda

Sonda

Czego poszukujesz?

Wykonanie: OK.INFO.PL

Informacja

Ważne: Sprowadzamy samochody z krajów UE. Na życzenie klienta możemy dokonać ewentualnych modernizacji pod jego potrzeby oraz prowadzić dalsza obsługę eksploatacyjną tego pojazdu.

Polecamy:

Energooszczędne Domy Modułowe